Товари для тварин

Кожен вихованець отримує задоволення від знаходження у своєму маленькому будиночку – у такому притулку тварини почуваються комфортно та розслаблено. Деякі улюбленці готові проводити в будиночку багато часу, тому важливо подумати про матеріал виробу. Картонний будиночок для кота – екологічно чистий продукт, який легко впишеться в будь-який інтер'єр та стане улюбленим місцем для вашого улюбленця. У продажу є будиночки для маленьких собак. Щоб купити недорого будиночок для кота в Україні, потрібно зайти в інтернет-магазин PanBox. Компанія пропонує картонні будиночки для котів та собак, які можна придбати оптом та за доступними цінами.

Навіщо купувати картонний будиночок для кота?

Картон як виробничий матеріал став дуже популярним і почав застосовуватись навіть при виробництві меблів. Картонні меблі виготовляються не тільки для людей, але і для звірів. Цей матеріал обрали не люди, а самі кішки, адже вони люблять гризти, дряпати, кусати, а також сидіти у картонних коробках.

☝ Тут можна ознайомитись з повним переліком товарів, які пропонує купити інтернет-магазин картонної упаковки "PanBox".

Кохання котячих до всіх коробок пояснюється видовими інстинктивними особливостями. Кішки люблять ці предмети з низки причин:

  • коробки зберігають тепло;
  • створюють комфортну зону відпочинку;
  • знімають стрес;
  • дозволяють сховатися та несподівано атакувати.

Будиночки для котів з картону у багато разів примножують описані переваги, тому що вони розроблені з урахуванням усіх потреб пухнастих улюбленців. До того ж, вони ще й мають привабливий зовнішній вигляд, чого не скажеш про звичайну картонну коробку.

Вимоги до будиночків з картону

Якщо ви хочете купити будинок для кота в Україні, то заходьте на сайт PanBox. Адже у звичайних магазинах продається неякісна синтетична продукція, яка дорого коштує та не має нічого оригінального. Дизайн таких товарів зазвичай обмежений. Картонні будиночки для котів – зовсім інша річ. Але якісна продукція має відповідати низці вимог. Будиночок для кота з картонної коробки має бути:

Екологічним. Для виробництва використається екологічно чистий картон. Клей також відповідає встановленим нормам – він не є небезпечним ні для людей, ні для тварин. І навіть якщо кіт почне драти полотно, ви можете не турбуватися про його здоров'я.
Надійним. Багатошаровий картон дозволяє зберегти пристойний вигляд довгий час.
Практичним. Такий будиночок впишеться у будь-який інтер'єр. Ви також можете купити картонний будиночок для кота, враховуючи розміри вашого житла - індивідуально підібрати габарити.

І найголовніше - конструкція повинна створювати затишний і неповторний простір для вашого улюбленця. Кішка хотітиме повертатися до свого «притулку» знову і знову.

Переваги картонних будиночків

Перш ніж купити будиночок для собаки або кота, ознайомтеся з їхніми перевагами:

  • конструкція міцна та надійна, вона легко витримує великовагових тварин;
  • унікальний дизайн не залишить байдужими ні вас, ні вашого вихованця;
  • екологічність та безпеку для здоров'я;
  • ви можете вибрати модель у різних комбінаціях: за стилем, габаритами, висотою, оформленням.

Будиночки для собак та котів мають ще одну вагому перевагу – при необхідності ви можете легко транспортувати його. Конструкція не займе багато місця у транспортному засобі та не змінить своєї форми.

Скільки коштує будиночок для кота?

Купити будиночок для кота в Києві можна на сайті PanBox. Компанія реалізує великий вибір товарів із гофрокартону. Купити будиночок для собак можна в інтернет-магазині або по телефону. Ви можете зробити покупку з безкоштовною доставкою.

В категорії немає товарів