Упаковка для їжі

Ланч бокс 170*120*80 Кола
5.06грн.
Ланч бокс 170*120*80 крафт
4.35грн.
Ланч бокс 170*120*80 Кульбаба
4.60грн.
Ланч бокс 170*120*80 Париж
4.60грн.
Ланч бокс 170*120*80 Пташки
4.60грн.
Ланч бокс 170*120*80 Рожеве серце
5.06грн.
Ланч бокс 170*120*80 Сердечко
5.06грн.
Ланч бокс 170*120*80 Троянди
4.60грн.
Ланч бокс 170*120*80 Фіолетовий
4.60грн.
Ланч бокс 170*120*80 Це тобі
4.60грн.
Ланч бокс 170*120*80 Цитрус
4.60грн.
Ланч бокс 170*120*80 Шишки
4.60грн.
Ланч бокс 170*120*80 Ялинки
5.06грн.

Упаковка для їжі

Шалений ритм життя змушує сучасну людину робити все на ходу: спілкуватися, переглядати новини, приймати їжу. І якщо у перших двох випадках допоможе телефон, то для швидкого перекушування багато хто користується послугами закладів, які продають страви на виніс або доставляють їх додому та в офіс. Картонні упаковки для їжі пропонує відомий у Києві магазин PanBox.

Кому потрібна картонна упаковка для готової їжі

У закладах швидкого харчування застосовується одноразове пакування для їжі, щоб покласти куплені клієнтами бургери, сендвічі, бутерброди, суші, шаурму, піцу. У такому вигляді зручно брати страви в дорогу або на прогулянку, замовляти в офіс на обід або додому, коли без попередження прийшли друзі.

☝ Тут можна ознайомитись з повним переліком товарів, які пропонує купити інтернет-магазин картонної упаковки "PanBox".

У каталозі компанії PanBox представлений великий вибір картонних ланчбоксів, які, напевно, зацікавлять власників ресторанів, піцерій, кафетеріїв, підприємств фастфуду.

Матеріал для виготовлення ланчбоксів та його плюси

Екоупаковка для їжі, що пропонує компанія PanBox, виконана з якісного щільного картону. Цей матеріал підходить для застосування в харчовій промисловості, так як має безперечні плюси. Картон:

 • безпечний, екологічно чистий;
 • чудово тримає форму;
 • зберігає якість їжі;
 • легкий, але міцний;
 • стійкий до дії вологи та жиру.

Крафтова упаковка для їжі, що продається в інтернет-магазині PanBox, має всі переваги картонної тари. На коробки легко наносяться логотипи, печатки, малюнки виробника фастфуду або фірми, що займається доставкою їжі. Це допоможе прорекламувати товар чи послуги.

Упаковка для їжі зроблена із бурого, білого або різнокольорового матеріалу. Нанесені на картон візерунки підійдуть для продажу страв у святкові дні або у певний час року.

Вигода великих оптових покупок у PanBox

Доступні ціни, якими фірма реалізує продукцію, дозволяють замовляти коробки як дрібним, і великим оптом. Мінімальна кількість виробів, що купуються - 100 штук.

Компанія PanBox розраховує на довгострокову співпрацю. Купуючи продукцію у великій кількості, продавець картонної упаковки дарує знижки. Безкоштовна доставка надається тим клієнтам, які замовлять вироби на 10 тисяч грн. і більше.

Безперечний плюс співпраці з магазином – швидке відвантаження товару. На складі компанії завжди є паперове впакування для їжі в достатній кількості. Тому фірма гарантує надсилання замовлення протягом доби після надходження оплати.

Індивідуальне упакування для їжі

Фірма PanBox зробить коробки, використовуючи надані замовником розміри, ескізи та логотипи. Індивідуальне впакування для їжі проходить кілька етапів виробництва:

 1. Розробка дизайну відповідно до побажань клієнта.
 2. Виготовлення та узгодження пробного зразка.
 3. Виконання замовлення у повному обсязі.
 4. Термін виконання індивідуальної заявки не перевищує 10 робочих днів.

Як замовити та купити пакувальну тару для їжі в PanBox

На сайті магазину PanBox картонна упаковка завжди доступна до замовлення. Щоб придбати коробки, необхідно скористатися одним із способів оформлення заявки:

 • заповнити бланк, вказавши дані про себе, обравши тип оплати та доставки;
 • замовити зворотній дзвінок, повідомивши у спеціальній формі свої контакти;
 • зв'язатись з менеджерами, телефони яких є на сайті.

Менеджери дадуть відповідь на питання про продукцію, уточнять подробиці про замовлення, узгодять способи та адресу доставки, розрахують повну вартість виробів. Після надходження оплати співробітники фірми PanBox сформують замовлення та приготують коробки для надсилання клієнтам по всій Україні.