Коробки для тортів

Коробка для торта, чізкейку, пирога 177*165*83 біла
8.10грн.
Коробка для торта, чізкейку, пирога 250*250*100 біла
11.65грн.
Коробка для торта, чізкейку, пирога 250*250*100 бурий
10.80грн.
Коробка для торта, чізкейку, пирога 250*250*110 біла
11.20грн.
Коробка для торта, чізкейку, пирога 270*270*80 біла
12.85грн.
Коробка для торта, чізкейку, пирога 272*267*115 біла
17.10грн.
Коробка для торта, чізкейку, пирога 272*270*55 біла
10.70грн.
Коробка для торта, чізкейку, пирога 350*350*350 біла
32.40грн.

Коробки для тортів

☝ Тут можна ознайомитись з повним переліком товарів, які пропонує купити інтернет-магазин картонної упаковки "PanBox".


Чому варто купити для тортів картонні коробки?

Про характеристики товару багато в чому можна судити з його упаковки. Насамперед це стосується десертів. Однак упаковка повинна бути не тільки красивою, але також якісною та безпечною. Цим та багатьом іншим актуальним критеріям найкраще відповідають картонні коробки для тортів. Особливо, якщо це продукція компанії ПанБокс.

Основні характеристики та особливості виробництва картонного пакування для тортів від ПанБокс

Тара із картону використовується дуже давно. Довгий час вона була єдиним видом упаковки для харчових продуктів, включаючи десерти. Тому картонні коробки для тортів від ТМ ПанБокс викликають приємні відчуття. Тим більше, що вони відрізняються досконалою конструкцією та привабливим дизайном.

Коробки для тортів

Основні різновиди

Вибрати картонну тару для тортів та інших десертів можна кількох видів. Насамперед це звичайний або гофрований картон. Перший варіант виглядає більш глянцевим. Але актуальному еко стилю все-таки більше відповідає упаковка для десертів із гофрокартону. У процесі вибору можна виходити з кольору виробу, розмірів, типу гофрокартона. Наприклад, він може складатися з декількох шарів - в середньому від 2 до 4. Гофрований шар може мати різний розмір хвиль. Оптимальним у плані естетики та надійності вважається тришаровий мікрогофрокартон.

Ключові переваги

Сучасні виробники, у тому числі компанія ПанБокс, створюють вироби з найгіднішими характеристиками, у тому числі із зовнішнього оформлення. Тому така тара відрізняється такими перевагами:

 • Легкість та компактність. Картонні коробки, незалежно від розміру, відрізняються мінімальною вагою. Це зручно для транспортування упакованих десертів, їх зберігання та для перенесення готового продукту в руках.
 • Збереження форми. Гофрокартонні коробки від Панбокс мають спеціальні заломи по периметру. Вони сприяють збільшенню жорсткості виробу. Тому упаковані в таку тару торти можна штабелювати на складі чи автомобілі.
 • Стійкість. Пропоновані в нашому каталозі коробки для тортів із картону виготовляються за продуманими розмірами. Тому торт не перевернеться, а його прикраса не зашкодить навіть при потрясіннях і поштовхах, можливих під час транспортування.
 • Безпека. У складі картону немає хімічних інгредієнтів. Навіть клей у конструкції коробки не застосовується. Тому десерт що неспроможні потрапити токсичні речовини від упаковки, зокрема у разі прямого контакту з її матеріалом.
 • Дихальні властивості та оптимальна герметичність. Завдяки цьому торт не завітриться, не висохне, не заборонить. Але також усередину упаковки не потраплять зовні забруднення та неприємні запахи. Тому смак та запах торта не погіршаться.
 • Екологічність. У процесі виготовлення такої тари використовується виключно натуральна сировина. Після використання таку упаковку не потрібно утилізувати спеціальними способами. Це підтверджується відповідними сертифікатами.

Упаковка з картону для тортів

Виготовлення та доставка

Для виробництва картону упаковки для тортів та інших десертів на підприємствах компанії PanBox використовується передове обладнання та найбільш актуальні інновації. Завдяки цьому вироби виходять міцними, довговічними та доступними за вартістю. Крім того:

 • Коробки складаються з продуманої конструкторами викрійки. Тому виробнику не потрібно застосовувати клей.
 • За бажанням замовника можна виготовити стандартні чи унікальні варіанти виробів. Візуалізувати проект замовлення можна за допомогою пробних зразків.
 • Упаковка може бути тематичною, з виготовленням унікальних наклейок або нанесенням друку. Але можна замовити тару без малюнка.
 • Термін від прийому індивідуального замовлення виготовлення тари для тортів до готового виробу складає в середньому 5 днів.
 • Якщо потрібна стандартна продукція, її можна отримати практично наступного дня після оплати.

Пропонована в нашому інтернет-магазині картонна коробка для торта - відмінне рішення для виробників та продавців таких ласощів. Ці вироби зручні у використанні, надійні, привабливі на вигляд. Вони, на відміну від пластикових аналогів, успішно підкреслюють натуральність вмісту тари і свідчить на користь відповідальності виробника десерту. Адже якщо виробник торта подбав навіть про безпеку його упаковки, це означає, що і сам кондитерський виріб максимально натуральний.