Коробки для продуктових наборів

Коробка для продуктових наборів 328*230*210 бура
21.00грн.
Коробка для продуктових наборів 480*325*300 бура
38.90грн.
Коробка для продуктових наборів 535*295*345 бура
40.00грн.

Коробки для продуктових наборів

☝ Тут можна ознайомитись з повним переліком товарів, які пропонує купити інтернет-магазин картонної упаковки "PanBox".


Картонні коробки для продуктових наборів: повна екологічність без зниження практичності

У процесі транспортування та зберігання харчових продуктів потрібна спеціальна упаковка. Вона має бути зручною, герметичною та екологічною. Всі ці, а також багато інших актуальних критеріїв відповідають коробки для продуктів з каталогу нашого інтернет-магазину PanBox. Це продукція нашого власного виробництва, якість та функціональність якої ми можемо гарантувати беззастережно. Переважно ці коробки використовують для доставки продуктів інтернет-магазини.


Коробки для продуктових наборів

5 причин, чому варто вибрати саме картонні коробки для продуктів харчування

Протягом кількох десятиліть на світовому ринку упаковки спостерігався безперервно зростаючий бум пластику. Це обернулося справжньою екологічною катастрофою. Логічно, що гідною альтернативою токсичним полімерам став картон. Цей матеріал не новинка. Але його переваги наші сучасники оцінили лише після того, як на власні очі побачили згубні наслідки засмічення навколишнього середовища пластиком. На відміну від нього картонні коробки для їжі мають масу переваг, до яких насамперед відносяться:

  1. Екологічність. Картон не містить токсичних речовин, а після застосування повністю розкладається без застосування будь-яких додаткових заходів з утилізації. Це натуральний продукт, який не завдає шкоди природі та здоров'ю людини.
  2. Доступна ціна. Для виробництва пластику потрібні хімічні інгредієнти. Їх виготовлення досить дороге, трудомістке, а також небезпечне для людини та навколишнього середовища. Не говорячи вже про необхідність утилізації.
  3. Легкість за будь-яких габаритів. Картон завдяки використанню гофрованої структури є досить твердим. Тому він добре зберігає форму. Вага такого виробу виходить мінімальною, що особливо важливо для тари.
  4. Ергономічність. Форма коробки може бути різною. Можна вибрати високу, широку чи тонку конструкцію. Зручно, що у верхній частині коробки передбачені зазори у вигляді ручок. Верхній клапан має потовщені борти. Це сприяє міцності та довговічності виробу.
  5. Дизайнерський потенціал. Картонна коробка для продуктів харчування виглядає досить естетично. Вона зручна ще й у тому плані, що її можна прикрасити на смак замовника. На картонній поверхні можна нанести будь-який малюнок, візерунок, логотип. Такий виріб підтримує еко-стиль.

Коробки для продуктів

Характеристики, якими відрізняються коробки для продуктів від торгової марки PanBox

  • Пропоновані в нашому інтернет-магазині багатошарові коробки від ТМ PanBox є чудовим варіантом для зберігання й доставки овочів, фруктів, круп, кондитерських виробів. Матеріал цих виробів не погіршує їх зовнішній вигляд, безпеку та смакові характеристики.
  • Оскільки використаний при виготовленні ящиків картон забезпечує оптимальну жорсткість, коробки можна штабелювати в авто, на складі чи в торговій залі. Їх можна укладати один на одного в кілька ярусів без ризику руйнування тари.
  • Коробки є стійкими, тому їх можна поставити в багажнику або причепі автомобіля. Вони однозначно не перевернутися і не зіпсують безпеку продуктів, що містяться в них. Для перенесення передбачені зручні ручки.
  • Практичність картонних коробок полягає в тому, що в них можна помістити значну вагу продуктів. Це набагато більше, ніж може витримати поліетиленова тара. Тож виробники та торгові точки у нас все активніше замовляють саме таке пакування.
  • Використання найкращих видів картону дозволяє створювати вироби під запити споживачів. У будь-якому випадку вони відрізняються наявністю електроізоляційних властивостей, природної вентиляції, оптимальної жорсткості, вологостійкості та міцності.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині PanBox вибрати та замовити картонну тару для продажу кондитерських виробів, упаковку для харчових продуктів або коробки для продуктових наборів. Ці вироби виготовляються на основі складного технологічного процесу та відповідають найвищим міжнародним стандартам, що підтверджується оцінками нашої власної лабораторії та висновками незалежних експертів. У разі потреби ви можете не тільки вибрати готову тару, але й замовити виготовлення картонних коробок за індивідуальним проєктом. У будь-якому випадку ми гарантуємо найвищу якість та оперативність виконання вашого замовлення.