Архівні бокси і короба

Короб архівний без отворів 328*230*210 бурий
21.00грн.
Короб архівний 328*230*210 бурий
21.00грн.
Короб архівний 480*325*300 бурий
38.90грн.
Короб архівний 535*295*345 бурий
40.00грн.
Короб архівний 400*350*260 бурий
31.70грн.

Архівні бокси і короба

На підприємствах та в офісах з часом з'являється велика кількість документів, які не використовуються активно, але потрібні для звітності та мають зберігатися певний час. З цією метою діловоди установ використовують різні папки та спеціальні коробки для архівного зберігання документів.

Архівні коробки у Києві продає компанія PanBox. На сайті організації представлений великий вибір картонних боксів різних розмірів.

Використання архівних боксів

Картонний архівний короб насамперед застосовується для зберігання документів. Стандартні скриньки підходять під розмір офісного паперу та допомагають систематизувати важливі договори, угоди, відомості, звіти з дат створення, тем, алфавіту. Створення подібних каталогів дозволяє за необхідності швидко знайти потрібну документацію, зберігши її зовнішній вигляд. Це важливо для організації робочого процесу в:

 • юридичних фірм;
 • адміністративні будівлі;
 • медичні центри;
 • освітні установи;
 • бухгалтерії підприємств.

Компанія PanBox пропонує купити архівні бокси для перевезення паперів, книг, канцелярського приладдя. Підписавши ящики, можна бути впевненим, що поміщені всередину предмети не загубляться і деформуються.

☝ Тут можна ознайомитись з повним переліком товарів, які пропонує купити інтернет-магазин картонної упаковки "PanBox".

Особливості архівних коробок

Виробництво архівних коробів передбачає всі особливості застосування цих виробів. Виробники поєднали якісний матеріал, зручну конструкцію та оптимальні розміри.

Матеріал для боксів

Всі ящики, представлені в інтернет-магазині PanBox, виготовлені з тришарового гофрокартону. Цей матеріал:

 • легка, але витримує важку вагу документів;
 • міцний, добре тримає форму та надійно зберігає предмети від зминання;
 • вологостійкий та захищає папери від води та пилу;
 • безпечний та екологічно чистий, тому тару можна використовувати вдруге.

Картонна тара – відповідний пакувальний матеріал для зберігання паперів. А доступні ціни на ящики роблять бокси ще й дешевим способом організації архіву.

Конструкція картонних ящиків

Архівні коробки для документів мають жорстку конструкцію. Для зручності транспортування та зберігання компанія PanBox реалізує бокси у розгорнутому вигляді. Безпосередньо перед використанням їх можна зробити самостійно за заздалегідь зазначеними згинами.

Зверху бокси мають відкидну кришку. Вона захищає документи від пилу та бруду та дозволяє ставити ящики один на одного, що значно економить площу сховища. На бічних стінках коробок вирізані спеціальні отвори-ручки, завдяки яким архівний бокс швидко переставляється, переноситься, вантажиться.

Розміри та місткість архівних коробок

Розміри ящиків розраховані таким чином, що документи вільно розміщуються в окремих папках та легко дістаються. Картонні бокси з каталогу онлайн-магазину PanBox мають різну місткість, тому покупці можуть придбати коробки для архівних документів відповідно до потреб підприємства та обсягів діловодства.

Переваги картонних виробів із каталогу PanBox

Компанія PanBox реалізує архівні коробки дрібним та великим оптом. Мінімальний обсяг продукції - 100 штук.

Співпраця з фірмою має ряд переваг:

При придбанні великої партії картонних боксів компанія робить знижки. Сюрпризом для постійних клієнтів стане безкоштовна доставка.
Архівна коробка з кришкою при покупці навіть великої кількості виробів не займає багато місця, тому що продається у розгорнутому вигляді.

Компанія працює за індивідуальними заявками. Виготовлення архівних коробів за розмірами замовника виконується після попереднього затвердження пробного зразка.

Купівля та доставка виробів здійснюється у стислий термін. Відвантаження наявних складі боксів відбуваються протягом дня після оплати. Максимальний термін виконання індивідуального замовлення – 10 робочих діб.

Покупець може вибрати зручні для нього способи оплати та доставки товару. Картонна архівна коробка відвантажується оптовим клієнтам по всій Україні.

Компанія PanBox цінує клієнтів та регулярно розширює коло постійних замовників завдяки дворічній гарантії на якість своїх пакувальних матеріалів.

 1. Як замовити та придбати архівні бокси в PanBox
 2. Щоб купити архівну коробку оптом у компанії PanBox, можна:

скористатися спеціальною формою оформлення заявки, вказавши кількість виробів, контактні дані, спосіб оплати та доставки;
замовити зворотній дзвінок, залишивши дані зв'язку з продавцями-консультантами;
зателефонувати самостійно менеджерам, телефони яких є на сайті.

Після узгодження всіх деталей купівлі та оплати виробів співробітники інтернет-магазину PanBox організують відправку партії коробок на будь-яку адресу в Києві або іншому українському місті.