Гофрокороба

Коробка для продуктових наборів 328*230*210 бура
21.00грн.
Коробка для продуктових наборів 480*325*300 бура
38.90грн.
Коробка для продуктових наборів 535*295*345 бура
40.00грн.
Лоток для м'яса 560*380*130 бурий
28.00грн.
Лоток для м'яса 590*390*70 бурий
24.50грн.

Гофрокороба

Гофрокоробка – універсальна пакувальна тара з широкими можливостями застосування. За рахунок своїх характеристик вона може застосовуватися для зберігання та транспортування будь-яких речей та товарів. Матеріал стійкий до вологи, механічних впливів та навантаження. Застосування такої тари дозволяє забезпечити цілісне перевезення навіть крихких предметів.

Виготовлення гофрокоробу

Для виготовлення даної тари використовується якісна екологічно чиста сировина – гофрокартон. Від звичайного картону він відрізняється меншою товщиною та підвищеною міцністю. Це досягнуто за рахунок більшої кількості хвиль та меншого просвіту між основними стінками листа.

☝ Тут можна ознайомитись з повним переліком товарів, які пропонує купити інтернет-магазин картонної упаковки "PanBox".

Процес виробництва здійснюється на сучасному автоматичному обладнанні, що гарантує високу якість готових виробів. Існує можливість виготовлення брендових коробок із нанесенням написів або логотипів на поверхню коробок. Кожна готова партія проходить жорсткий контроль якості.

Готові гофрокороби випускаються трьох марок:

 • «П» – стінки мають п'ять шарів.
 • «Т» - стінки складаються з трьох шарів.
 • «С» - стінки коробки складаються з семи шарів.

Залежно від марки міцність та стійкість до механічних навантажень відрізнятимуться. З огляду на це існує можливість підбору тари як за розміром, а й під конкретний товар. Купити гофрокороба високої якості може кожен охочий у компанії «ПанБокс». У каталозі представлений широкий вибір моделей за розміром та конфігурацією. Надається можливість виготовлення гофрокороба на замовлення за вказаними параметрами клієнта. Для економії коштів та часу можна замовити гофрокороби оптом з доставкою в будь-яку точку України.

Види гофрокоробів

Наша компанія має широкий асортимент продукції, але якщо ви не знайшли на сайті необхідну конструкцію або розмір, ми готові виконати індивідуальне замовлення за вигідною для клієнта ціною. Готові гофрокороба від виробника поділяють на кілька типів за призначенням та конструкцією:

 1. Архівні. Як правило, коробка виконана з бурого картону та оснащена кришкою. З боків є отвори для зручного перенесення. Підходить для зберігання та транспортування документів, книг та інших предметів.
 2. Лотки для овочів та фруктів. Вони діляться на закриті та відкриті. Також мають отвори для перенесення.
 3. Універсальні. Найбільш оптимальний варіант для квартирних та офісних переїздів. Також можуть використовуватися для поштового пересилання та пакування продуктів харчування.
 4. Самозбірні короби можна використовувати для пакування косметики, електроніки, продуктів харчування та фармацевтичної продукції.

Для всіх типів коробок розроблені додаткові комплектуючі: обичайки, грати, прокладки та роздільники.

Виходячи з цього можна зробити невеликий логічний висновок: гофрокороба – це універсальна тара, яка може використовуватися для упаковки, перевезення та зберігання будь-яких товарів.

Переваги гофрокоробів

На відміну від дерев'яної, пластикової та металевої тари, картонні коробки мають ряд переваг, серед яких потрібно виділити:

 1. Мінімальна вага, що полегшує процес перенесення та транспортування.
 2. У розкладеному вигляді займає мінімум корисного простору.
 3. Міцна конструкція здатна забезпечити цілісність упакованого товару навіть за істотного механічного впливу.
 4. Коробки – екологічно чисті та можуть використовуватися для упаковки продуктів харчування, одягу та дитячих товарів.
 5. Підлягають повторній переробці, що позитивно позначається на екології та економії ресурсів.
 6. Існує можливість індивідуального виготовлення у необхідних розмірах та нанесення брендових логотипів.

При співпраці з компанією «PanBox» ви можете бути впевнені у високій якості гофрокороба. Купити тару за вигідною ціною ви можете прямо зараз на нашому сайті.