Коробки з мікрогофрокартону

Коробка для торта, чізкейку, пирога 177*165*83 біла
8.10грн.
Коробка для торта, чізкейку, пирога 195*195*80 біла з вікном
14.40грн.
Коробка для торта, чізкейку, пирога 250*250*100 біла
11.65грн.
Коробка для торта, чізкейку, пирога 250*250*100 бурий
10.80грн.
Коробка для торта, чізкейку, пирога 250*250*110 біла
11.20грн.
Коробка для торта, чізкейку, пирога 270*270*80 біла
12.85грн.
Коробка для торта, чізкейку, пирога 272*267*115 біла
17.10грн.
Коробка для торта, чізкейку, пирога 272*270*55 біла
10.70грн.
Коробка для торта, чізкейку, пирога 280*130*60 біла з вікном
16.70грн.
Коробка для торта, чізкейку, пирога 350*350*350 біла
32.40грн.

Коробки з мікрогофрокартону

Самозбірні коробки з мікрогофрокартону мають високий попит за рахунок своєї компактності, міцності та доступної ціни. Для їх виготовлення використовується якісний тришаровий картон із гофруванням. Товщина матеріалу може варіювати від 1,2 до 2 мм. За рахунок гофрованої структури картону, тара відмінно протистоїть зовнішнім механічним впливам та зберігає цілісність вмісту. Є можливість їх виготовлення у різних кольорах або з нанесенням написів та логотипів.

Важливо відзначити, що коробки з мікрогофрокартону - легші і міцніші за аналогічну тару, виконану з пластику. При цьому готові вироби здатні витримувати високі навантаження. Тара виготовлена ​​з екологічно чистих матеріалів, що дозволяє використовувати її для пакування одягу, продуктів харчування та фармацевтичної продукції.

☝ Тут можна ознайомитись з повним переліком товарів, які пропонує купити інтернет-магазин картонної упаковки "PanBox".

Якісні коробки з мікрогофрокартону можна купити кожен бажаючий прямо зараз на сторінках інтернет-магазину «ПанБокс». У каталозі представлений широкий асортимент продукції з різними розмірами. Для економії коштів клієнтів ми пропонуємо дрібний опт та доставку по всій території України.

Особливості коробок із мікрогофрокартону

Виготовлення коробок із мікрогофрокартону практично не відрізняється від виробництва іншої картонної тари. Основна відмінність полягає в самому матеріалі. За рахунок меншого просвіту між стінками та великою кількістю хвиль мікрогофрокартон тонший, але має підвищену міцність.

За рахунок додаткового білого покривного шару такі коробки мають високу стійкість до вологи, що важливо при зберіганні та транспортуванні. Всі моделі можна швидко скласти без застосування додаткових матеріалів (скоб, скотчу). У каталозі нашої компанії представлені картонні лотки, коробки з кришками та контейнери з ручкою у різних розмірах. Також ми пропонуємо коробки з мікрогофрокартону на замовлення, за вашими індивідуальними параметрами та з нанесенням логотипів.

Де використовується коробка із мікрогофрокартону?

За рахунок легкості, міцності та компактності цей вид упаковки отримав широку сферу застосування. Вони можна упаковувати все крім рідин без індивідуальних упаковок. Найчастіше гофрокартонні коробки застосовують для упаковки:

 • хлібобулочних та кондитерських виробів;
 • іграшок та товарів для дітей;
 • одяг, взуття, аксессуари;
 • різних дрібних будівельних матеріалів та розхідників;
 • невеликих автомобільних запчастин;
 • медикаменти.

Це оглядовий список, у яких сферах може бути використана дана тара. Насправді єдиним обмеженням є розмір товару, який потрібно запакувати.

Переваги

У порівнянні з аналогами, картонні коробки мають ряд незаперечних переваг:

 1. Висока міцність та стійкість до механічних впливів при невеликій товщині стінок.
 2. У розкладеному вигляді займає мінімальну кількість корисного простору при зберіганні та перевезенні.
 3. Коробки мають невелику питому вагу, що полегшує процес навантаження-розвантаження товару.
 4. Виробництво коробок з мікрогофрокартону є екологічно чистим, що дозволяє застосовувати упаковки для будь-якої продукції.
 5. Поверхневий шар захищає від вологи.
 6. Існує можливість нанесення логотипів, слоганів та картинок.
 7. Доступна ціна та можливість вторинної переробки.

Де вигідно купити

Компанія «PanBox» пропонує своїм клієнтам купити коробки з мікрогофрокартону в гурт за дійсно вигідною ціною. Є можливість індивідуального виготовлення за заданими розмірами. При необхідності можуть бути нанесені логотипи та слогани компанії клієнта. Для початку співпраці вам достатньо оформити заявку на сайті або зателефонувати.