Самозбірні коробки для пошти

Коробка поштова  320*165*125 бура
9.50грн.
Коробка поштова 170*120*100 бура
7.30грн.
Коробка поштова 240*170*100 бура
10.60грн.
Коробка поштова 240*170*50 бура
7.30грн.
Коробка поштова 340*240*100 бура
16.95грн.
Коробка поштова 340*240*50 бура
10.60грн.

Самозбірні коробки для пошти

☝ Тут можна ознайомитись з повним переліком товарів, які пропонує купити інтернет-магазин картонної упаковки "PanBox".


Самозбірні коробки для пошти будь-якого розміру, в широкому асортименті

Якщо ви хоча б раз відправляли посилку родичам, хорошим друзям, то знаєте, наскільки актуальною є вимога скласти товар компактно та надійно. Незалежно від типу товару, який ви відправляєте, будь-то продукти харчування або аксесуари, оптимальним варіантом упаковки є картонна коробка. Компанія PanBox пропонує великий вибір картонних коробок, які легко складаються у потрібний розмір.

Самозбірні коробки для пошти

Основні відмінності та переваги самозбірних коробок

Такі поштові коробки спроектовані таким чином, що задня стінка становить єдине ціле із кришкою. Вирізані клапани кришки вставляють у пази на передній стінці. Головна перевага такої коробки у її міцності: міцна конструкція з посиленими кутами витримає навіть не акуратне звернення працівників кур'єрської служби доставки.

Картонні коробки зручні при упаковці посилок, оскільки для їх складання не потрібен клей або степлер. Клейка стрічка може знадобитися тільки, коли ви зібрали коробку і упаковали товар, щоб загерметизувати упаковку. Всі коробки виготовляються з картону бурого кольору — на ньому добре видно наклейки, маркування та будь-які написи.

Самозбірні коробки від PanBox, незалежно від їхнього розміру, відповідають вимогам поштових компаній. При цьому вартість їх буде значно нижчою порівняно з покупкою пакувальної тари на пошті або у відділенні кур'єрської служби доставки.

Для когось актуальні самозбірні коробки для поштових відправлень:

  • поштові філії, кур'єрські служби доставки;
  • служби доставки їжі;
  • волонтери, які надсилають гуманітарну допомогу у різні точки країни;
  • власники невеликого магазину, яким необхідно часто надсилати замовлення.

Не менш потрібні самозбірні картонні коробки і звичайним людям, яким потрібно надіслати кілька посилок на місяць. Ви можете вибрати одну або дві коробки універсальних розмірів, щоб вони були у вас у запасі.

Всі товари, які є на складі, відвантажуються у день замовлення після підтвердженої оплати. Якщо в каталозі немає коробки, яка вам потрібна, вони можуть бути виготовлені на замовлення, тиражем від 2000 штук.

Вигідна пропозиція для власників невеликих компаній, магазинів — при замовленні тиражу від 300 штук на коробки може наноситися текст, зображення. Брендовані коробки підвищують авторитет та зміцнюють імідж компанії.

На вибір доступні самозбірні коробки для надсилання посилок різних розмірів. Тому ви з легкістю зможете підібрати потрібну упаковку для товарів будь-яких габаритів.

Поштові коробки

З чого виготовляються картонні коробки?

Високу міцність забезпечує тришарова конструкція коробки. Вироби створюються з гофрокартону, який спресовується у три шари. Для коробок посиленої конструкції можна використовувати п'ятишаровий гофрокартон. Якщо ви плануєте пересилати легкі або малогабаритні товари, краще вибрати коробки із тришарового гофрокартону маркування Т-21, Т-22. Габаритний вантаж краще пересилати в коробках із трьох- та п'ятишарового гофрокартону.

Людям, які часто пересилають книги та інші компактні, плоскі товари, чудово підійдуть легкі коробки розмірами 240х170х50 мм.

У такій тарі ущільнені кути, щоб захистити вміст від пошкоджень — ця особливість є актуальною при пересиланні документів, книг у м'якій палітурці. Для зручності коробки поставляються у розібраному вигляді. Щоб зібрати коробку, достатньо зігнути її за вказаними мітками.

Вибрати відповідні поштові коробки вам обов'язково допоможуть у компанії PanBox.