Лотки для ягід

Лоток для ягід, фруктів, овочів 580*380*95 бурий
23.08грн.
Лоток для ягід, фруктів, овочів 580*380*95 бурий вологостійкий
24.57грн.
Лоток для ягід, фруктів, овочів 580*380*125 бурий
26.95грн.

Лотки для ягід

☝ Тут можна ознайомитись з повним переліком товарів, які пропонує купити інтернет-магазин картонної упаковки "PanBox".


Компанія PANBOX пропонує зручну, просту та екологічно чисту тару

Покупець неохоче купує ягоди та овочі, якщо вони мають не дуже привабливий вигляд, якщо тара для ягід підібрана правильно, ягода надовго зберігає свою форму і сік. Завдання продавця у тому, щоб продати наявний товар, а й зберегти його презентабельний вигляд, щоб покупець залишився задоволений покупкою.

Транспортування ягід і фруктів вимагає особливої уваги, оскільки деякі їх види швидко втрачають свою форму і псуються навіть за легкої механічної дії. Вибір тари — важливий крок на етапі доставки подібної продукції до кінцевого покупця. Виробники випускають широкий асортимент різноманітних лотків, кошиків, коробок та інших контейнерів, виготовлених із різних матеріалів – паперу, картону, пластику, щільного поліетилену.

Лотки для ягід

Яка тара для транспортування та зберігання ягід краща і де її можна купити?

Перевагу, безумовно, слід віддати паперовій та картонній тарі, оскільки вона екологічно чиста та легко утилізується. Інтернет-магазин від компанії «ПАНБОКС» спеціалізується на виготовленні та реалізації подібної тари та пропонує купити лотки для ягід, виготовлені з картону.

Магазин постачає картонну тару в розібраному вигляді, що дуже зручно — компактно складені, вони не деформуються в процесі доставки і займають менше місця на складі. При отриманні ви можете легко зібрати ту кількість лотків, яка вам потрібна.

Ми виготовляємо картонні (5 шарів) лотки у кількох стандартних розмірах для ягід, а також фруктів, овочів, грибів та зелені:

 • Лоток 580 х 380 х 95 мм.

Цей тип лотків призначений для зберігання та транспортування ягід у пінетках — спеціальних контейнерів місткістю 0,5 кг, виготовлених із харчового пластику. В одному лотку вміщається 10 таких пінеток, Лоток характеризується наявністю високого борту, що забезпечує більший обсяг тари, що є ящиком з міцного гофрокартону, оснащений додатковими (зміцнюючими) вставками. Для зручного транспортування та переміщення бічні стінки лотка оснащені спеціальними прорізами для рук. Це міцні лотки для ягід та фруктів,зручні для транспортування та зберігання продукції, що потребує дбайливого відношення.

 • Лоток 580 х 380 х 125 мм.

Лотки цього розміру відрізняються великим корисним обсягом за рахунок висоти бортиків, що дозволяє ззберігати в них продукцію, попередньо розфасовану в пластикові контейнери — пінетки, кожна з них вміщує в себе 1 кг ягід. В один лоток входить 10 таких пластикових пінеток. Кути лотків посилені, бічні сторони оснащені прорізами для зручного ручного перенесення тари.

Що являє собою компанія PANBOX, специфіка її роботи, напрямки та завдання

На вітчизняному ринку гофротари компанія PANBOX давно зайняла лідируючу позицію, оскільки функціонує у вибраному напрямку понад 15 років. За цей час наші фахівці змогли наповнити внутрішній ринок власною продукцією, починаючи від міні коробочок і закінчуючи великими та міцними коробками.

Якщо вам потрібні особливі коробки для ягід, наші фахівці та дизайнери готові розробити для вас гофроящик будь-якої конструкції та призначення, нанести зображення, включаючи логотип вашої компанії, мобільні номери для зв'язку або рекламу. Ми можемо реалізувати будь-яку вашу задумку: від маленької коробочки до великих коробів.

Тара для ягід

Спектр наших можливостей широкий, ми виготовляємо:

 • гофрокартон (у тому числі листовий);
 • упаковку на індивідуальне замовлення (5-10 днів);
 • готові упаковки з картону (до кількох десятків найменувань);
 • пакети крафтові та паперові;
 • наклейки та друк (тираж від 300 од.);
 • вироби для HoReCa;
 • товари для тварин;
 • продукцію для складів;
 • упаковку будь-якої конфігурації та дизайну (від 2000 од.).

Компанія PANBOX пропонує купити якісно виготовлені та оригінальні лотки для полуниці та малини, а також інших видів ягід, овочів та фруктів. Ми гарантуємо якість виготовлення картонної тари, на яку поширюється наша гарантія якості. При замовленні більше 10 тисяч одиниць картонних упаковок ми гарантовано сплатимо їх доставку до вашого населеного пункту.

Для ознайомлення з якістю нашої продукції фізичним та юридичним особам ми пропонуємо на замовлення пробні зразки тари. Запрошуємо вас відвідати наш інтернет-магазин «ПАНБОКС», щоб ознайомитись із виробами нашого виробництва та повірити, що демократичні ціни — існують!