Білий Крафт пакет 150х90х240 мм без ручок

В наявності
0
Код товару: 0067011
2.80грн.
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Білі Крафт Пакети 150х90х240 мм без ручок екологічні, нетоксичні, міцні, зручні.Білі паперові пакети без ручок призначені для пакування та транспортування продуктів харчування, сипких продуктів, дрібної галантерейної про... Читати далі...
Загальні характеристики
Довжина 150 мм Ширина 90 мм Висота 240 мм Щільність паперу 80 г/кв.м Всі характеристики

Білі Крафт Пакети 150х90х240 мм без ручок екологічні, нетоксичні, міцні, зручні.

Білі паперові пакети без ручок призначені для пакування та транспортування продуктів харчування, сипких продуктів, дрібної галантерейної продукції. Паперові пакети без ручок можна використовувати як елемент пакування подарунків.

Наші паперові пакети без ручок виготовлені із якісного білого крафта. Паперовий пакет без ручок є абсолютно безпечним, допускається контакт з харчовими продуктами. Паперові пакети без ручок нашого виробництва надійно та міцно склеєні, з ними ви можете бути спокійними за збереження ваших товарів.

Білий паперовий пакет без ручок купити в інтернет магазині PanBox можна оптом від 100 шт.

Пропонуємо вам не тільки купити паперові пакети без ручок, але й замовити нанесення друку вашого логотипу. Ми приймаємо замовлення на білий паперовий пакет без ручок з нанесенням від 100 шт. Дізнайтесь про подробиці розміщення замовлення у наших менеджерів!

Загальні характеристики
Довжина 150 мм
Ширина 90 мм
Висота 240 мм
Щільність паперу 80 г/кв.м

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.